Портативний вібратор — спрощений варіант класичного рішення, призначений для невеликого обсягу робіт. BVR 350.
Ціна оренди на добу
1-2 дні
3-6 днів
От 7 дней
Запорука
150
150
150
1000
ІНСТРУКЦІЯ
Обов'язково виконуйте перевірку вугільних щіток двигуна на предмет зношування, стежте за технічним станом гнучкого вала та вібронаконечника, вчасно міняйте підшипники на електродвигуні привода.
Під час заливання бетонної суміші необхідно заливати її з малої висоти. Необхідно рівномірне заливання суміші в опалубку конструкції, а кожен подальший шар бетону має бути не більш ніж 45-50 см завтовшки.
Введення вібронаконечника в бетонну суміш необхідно проводити вертикально, водночас не допускаючи горизонтального її переміщення. Відстань між місцями введення булеви в суміш має бути приблизно 7-9 діаметрів вібронаконечника. Щоб уникнути наявності необроблених місць бетонної суміші, необхідно, щоб зони вібрування перекривали один одного. Вібронаконечник необхідно занурювати на глибину приблизно 10 сантиметрів у шар бетонної суміші, укладений раніше. Це забезпечить найкраще зчеплення між шарами бетону.
Час вібрування в одному місці залежить передусім від чинників, як-от розмір вібронаконечника та марка бетону. Середній час вібрування в одному місці становить від 5 до 15 секунд. У густому бетоні час вібрування має бути великим, а в рідкому меншому, щоб уникнути його розшарування на фракції через зайву вібрацію.
Блискуча та щільна поверхня обробленої глибинним вібратором бетону, що не виділяються бульбашок повітря, говорять про те, що бетон оброблений якісно.
Не можна допускати дотику вібронаконечника вібратора з арматурою або стінками опалубки. Необхідно, щоб відстань від стінок опалубки до наконечника вібратора була більш ніж 7 сантиметрів.
Необхідно витягувати вібронаконечник із бетонної суміші повільно, виробляючи низькоамплітудні рухи вгору-вниз, водночас потрібно стежити за тим, щоб отвір, що залишився від балеви, повністю заповнювався сумішшю. Не можна допускати вібрації вібратором поверхні бетону. Для цього необхідно робити витягання вібронаконечника швидким рухом.
Якщо ви виробляєте оброблення вібратором плити, потрібно нахиляти віброіглу для збільшення площі контакту з поверхнею.
У жодному разі не допускайте роботу вібратора поза бетонною сумішшю. Це може викликати передчасний вихід його з ладу та пошкодження вібронаконечника.